Piknik szkolny 2016 120W sobotnie popołudnie 11 czerwca 2016 spotkaliśmy się, jako co roku - na rodzinnym pikniku. Organizowany przez uczniów, nauczycieli i rodziców – oraz dzięki sponsorom - cieszy się od lat sympatią nie tylko mieszkańców Mościc. Także tym razem na osoby, które odwiedziły obiekty naszej szkoły czekało mnóstwo atrakcji zarówno sportowych, artystycznych, jak i kulinarnych.

Sprzyjająca aura, moc atrakcji i doskonała konferansjerka  zachęcała do aktywnego udziału i fantastycznej zabawy. O godzinie 9 rozpoczęto Międzynarodowy Turnieju Przyjaźnio Puchar Prezesa MZPN w piłce nożnej chłopców - rocznik 2003 (patrz: http://www.zss.tarnow.pl/index.php/aktualnoci16/2016/853-miedzynarodowy-turniej-przyjazni-o-puchar-prezesa-mzpn). Oficjalnego otwarcia pikniku dokonał o godz. 15.00 dyrektor Zespołu Szkół Sportowych p. Andrzej Kot. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji jakie tego dnia czekały na uczestników. Każdy mógł znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie: występy sceniczne uczniów klas najmłodszych, konkurencje sportowe - w tym turniej koszykówki streetball, kiermasz książki, popisy fryzjerów i makijażystów, stoiska z pluszakami, balonami i zabawkami, gry logiczne i planszowe, zajęcia plastyczne. Sporym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z tarnowskim żużlowcem  Januszem Kołodziejem. Na szczęśliwców, którzy wzięli udział w loterii czekały repliki  piłek przygotowanych na Euro 2016. Tłumy zgromadził pokaz umiejętności i sztuk walki Oyama Karate. Amatorzy domowych wypieków mogli nabyć na kiermaszu cukierniczym przepyszne placki oraz pieczywo upieczone przez rodziców. Na zgłodniałych i spragnionych czekały smaczne kiełbaski z grilla, bigos, pierogi, zapiekanki oraz zimne i ciepłe napoje.  Wspaniałą zabawę zakończyło uroczyste podsumowanie Ekstraligi Rodziców (patrz: http://www.zss.tarnow.pl/index.php/component/content/article/10-nasza-szkola/inne/830-runda-wiosenna-ekstraligi-rodzicow-2016).

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­