Gimnazjaliści z sukcesami w Mistrzostwach Tarnowa TGIM SZS

TGIM pł 2016rTarnów, 15 stycznia 2016 r. Na basenie Mościckiego Domu Sportu odbyły się mistrzostwa Tarnowa, Tarnowska Gimnazjada TM SZS w pływaniu indywidualnym i drużynowym. Nasi reprezentanci – uczniowie GIM 9 zdobyli łącznie 10 medali w tym: złoty medal sztafety chłopców i srebrny sztafety dziewcząt, indywidualnie złoty medal zdobyli Aleksandra Rabiasz i Dawid Jurkiewicz – 50 m st. dowolnym, Dominika Kuk – 50 m st. grzbietowym, Julia Kacer – 50 m st. motylkowym na tym dystansie srebrny medal zdobyła Dominika Pancerz, brązowe medale zdobyli Filip Kalita – 50 m st. grzbietowym, Mateusz Reczek – 50 m st. dowolnym, Oskar Parys – 50 m st. motylkowym

na tym dystansie Patryk Iwaniec zajął czwarte miejsce. Wszyscy oni uzyskali awans do Finału Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży SZS. Na basenie dominowali zawodnicy UKS " Sokół Mościce ". Opiekunem reprezentacji GIM 9 była trener Anna Jasiak.