• 5 złotych ( Katarzyna Janas - 11 l. x3, Małgorzata Czosnyka 12 l. x2 ), 1 srebrny Małgorzata Czosnyka, 3 brązowe ( Katarzyna Janas, Małgorzata Czosnyka, Agnieszka Opitz) w Mistrzostwach Polski Juniorów 12-15 letnich w pływaniu
  • Powołanie do Kadry Polski Juniorów i udział w Trójmeczu Pływackim Polska - Czechy - Słowacja, Małgorzaty Czosnyki ( dwukrotnie pierwsze miejsce) - Krumlov ( Czechy)
  • brązowy medal Agnieszki Opitz w Mistrzostwach Polski Juniorów 14 - letnich w pływaniu - Olsztyn, 1993 r.
  • 4 miejsca dziewcząt w Finale Makroregionalnym I Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Koszykowej Szkół Podstawowych CHIO CUP
  • 4 miejsce sztafety pływaczek, trener Andrzej Kiełbusiewicz ( Puchar Uncle Ben's ) i 6 miejsce piłkarzy nożnych, trener Krzysztof Kapłońsk ( Puchar Snickers ) w II Ogólnopolskim Finale Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w sztafetach pływackich i mini piłce nożnej. Najlepsze rezultaty w grupach wiekowych w pływaniu Magdaleny Dąbrowskiej ( r.1983), Małgorzaty Czosnyki ( r.1984), Katarzyny Janas ( r.1985 ) - Warszawa, czerwiec 1996 r.
  • Powołanie Adriana Woźniczki i Łukasza Jędrusika na zgrupowanie Kadry Narodowej U - 14 w piłce nożnej
  • Występ Łukasza Jędrusika w Reprezentacji Polski U - 15 w piłce nożnej w Międzynarodowym Turnieju Piłki Noznej - Breda, październik 1996 r.
  • 2 złote medale, 1 srebrny i 2 brązowe w Halowych i Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu
  • Zdobycie przez Katarzynę Janas 3 złotych i 1 brązowego medalu w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski Dzieci
  • 1 miejsca Przemysława Jurka, Magdaleny Dąbrowskiej, Katarzyny Janas, Małgorzaty Czosnyki, 2 miejsca Gabrieli Głowackiej, 3 miejsca Kamila Pieńkowskiego, Agnieszki Kiełbusiewicz, Ewy Markuckiej w Miedzynarodowych Zawodach Plywackich " Pływacka Gala " - Utrecht ( Holandia), kwiecien 1996 r.
  • 1 miejsca Małgorzaty Czosnyki x3, Katarzyny Marnik x2, Katarzyny Janas x2, Anny Ćwik, 2 miejsca Angeliny Zmarzły, Marcina Uszko, Michała Baka, Ewy Markuckiej, Katarzyny Janas 3 miejsca Angeliny Zmarzły, Anity Ziemby, Bartosza Szałajko, w X Międzynarodowych Zawodach o " Puchar Wiosny " - Kraków, maj 21996 r.,/li>
  • 2 miejsca sztafet chłopców w Makroregionalnych Drużynowych Zawodach w pływaniu w kategoriach do 13 lat i 14 - 15 lat - Kraków, Czerwiec 1996 r.
  • 1 miejsce w Finale Makroregionu Małopolskiego w mini piłce nożnej IMS SZS - Brzozów
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa trampkarzy młodszych o Puchar Prezesa TOZPN
  • 1 i 2 miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim IMS SZS w wyścigu sztafetowym 8 x 25m - Tarnów, czerwiec 1996 r.
  • 1 i 2 miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim IMS SZS w wyścigu sztafetowym 10 x 25m - Tarnów, czerwiec 1996 r.
  • 1 i 3 miejsce w Finale Wojewódzkim IMS SZS w dwuboju nowoczesnym - Tarnów, czerwiec 1996 r.
  • 3 miejsce w w Finale Wojewódzkim IMS SZS w halowej piłce nożnej - Tarnów, styczeń 1996 r.
  • 2 miejsce w Łukasza Jędrusika Finale Wojewódzkim IMS SZS w biegach przełajowych - Tarnów październik 1996 r.
  • 1 miejsca Katarzyny Marnik i Łukasza Jędrusika w Miejskich IMS SZS w biegach przełajowych - Tarnów, 1996r.
  • 1 miejsce w V Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar TOSiR w kategorii 1981 - 1982 - Tarnów, styczeń 1996 r.
  • 3 miejsce dziewcząt w Miejskich IMS SZS w piłce siatkowej - Tarnów, 1996 r.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

Grupa Azoty logo   logo zks unia small   zbach logo   tvw logo  

­