1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Arkadiusz Kondrat, Paweł Prażuch, Piotr Jurkiewicz IIIA
  2. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Arkadiusz Kondrat, Paweł Prażuch IIIA
  3. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Paweł Prażuch, Arkadiusz Kondrat IIIA
  4. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Piotr Jurkiewicz IIIA
  5. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Sonia Kuklewicz IIA, G.Knapik IIIA, J.Kura IIIB
  6. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego - E.Gładysz IIIB, Jakub Kozioł IIB, Monika Bychawska IIIC, B.Nowak, B.Duszyńska, Z.Gacek IIIB, Mateusz Nowak klasa IIC
  7. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych - Agnieszka Dziki 6b
  8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Pamela Kozioł 6c, Paulina Pałamar 6d, K.Kokosza 6a
  9. Ogólnopolski Konkurs"Matematyczny Alfik" - tytuł laureata IV miejsce w województwie małopolskim Michał Golec 5a
  10. Finalisci etapu wojewódzkiego Konkursu "Matematyczny Czar Par" - Aleksander Czarnecki, Michał Kura 5c, Łukasz Makuszewski, Michał Golec 5a
  11. Międzynarodowy Konkursy "Kangur Matematyczny 2005" - tytuł laureata Krzysztof Podsiadło 4b
  12. Konkurs PlastycznyStowarzyszenia Dawców Szpiku Kostnego PL-3 "Kropla" - I miejsce Katarzyna Kapustka IIA, II miejsce Monika Kulicka IIC
  13. Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Mikrofony" - I miejsce Paulina Jaglińska IIA
  14. Regionalny Przegląd Artystyczny Gimnazjów - tytuł laureata Joanna Falkowska IID
  15. Konkurs Plastyczny "Moje miasto" - II miejsce Anna Szwed IIB
  16. X Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Władysława Broniewskiego - III miejsce Paulina Jaglińska IIC, IV miejsce Adrianna Bożek IA
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­