1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - M.Jakubek
  2. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego - G.Knapik IIA
  3. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego - P.Jurkiewicz IIA
  4. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego - A.Szczypińska IIIA
  5. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego - M.Leśniak IIIC
  6. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego - P.Buczek, K.Surman IIIC
  7. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego - A.Seremet, P.Buczek, K.Ścigała, A.Kajmowicz IIIC
  8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego - K.Surman, M.Leśniak IIIC
  9. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego - M.Majcherek, A.Kajmowicz, K.Cieśla
  10. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2004 - VI miejsce w województwie małopolskim Łukasz Ogrodnik 4d, XII miejsce w województwie małopolskim R.Stolarczyk
  11. X Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Małogoszcz 2004 - tytuł laureata uczniowie klasy ID
  12. X Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Małogoszcz 2004 - wyróżnienie Studio Tańca DSA
  13. Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego Gimnazjów - I miejsce Paweł Buczek IIIC
  14. IX Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Władysława Broniewskiego - I miejsce Katarzyna Ścigała IIIC
  15. Regionalny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych - tytuł laureata uczniowie klasy 6d
  16. Konkurs Piosenki Dziecięcej "Wiosenne nutki" Żabno 2004 - I miejsce Piotr Kawiorski 6d
  17. Konkurs Kolęd i Pastorałek Żabno 2004 - II miejsce Piotr Kawiorski 6d
  18. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu "Instrumentami potrząsał" - Piotr Kawiorski 6d
  19. II miejsce w etapie wojewódzkim Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży "Triada 2004" - Łukasz Pokrywka IIIA
  20. Tytuł laureata etapu rejonowego Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży "Triada 2004" - Kamil Tarka IIIC
  21. VI Konkurs Pianistyczny im. Ignacego Paderewskiego - I miejsce w kategorii klas I-II Aleksandra Bogusz 3a, Tworkowa 5.11.2004
  22. Ogólnopolski Konkurs Dziennika Polskiego i RDN Małopolska"Extra Klasa" - wyróżnienie klasa 3a
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­