1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Pamela Kozioł, Magdalena Lipińska, Agnieszka Swaczyna IIID
  2. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Anna Potok IIIB, Katarzyna Smoleń IIC
  3. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Natalia Fronc, Elżbieta Małopolska 6c
  4. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Agnieszka Chrzanowska IIID, Piotr Nowak IIIC
  5. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Judyta Chaber, Agnieszka Chrzanowska, Aleksandra Gębarowska, Anna Kobryń, Agnieszka Majcherek, Magdalena Mijał, Paulina Pałamar, Natalia Stawarz IIID, Kacper Witek, Barbara Witusik, Katarzyna Bartoń, Karolina Mach, Oskar Pieliński IIC
  6. VII Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny - II miejsce Anna Potok IIIB
  7. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Fizycznego - Bartłomiej Przywara, Mateusz Mach IIIC, Mateusz Gajda, Ilona Jakubek IIID
  8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Agnieszka Swaczyna, Magdalena Lipińska IIID
  9. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Anna Kobryń, Agnieszka Swaczyna IIID
  10. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Monika Wolnik 6c
  11. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych - Grzegorz Głodek, Justyna Trendota, Magdalena Żurowska 4b, Kinga Przybyło, Karolina Sondej 4c, Michał Wójcik 5c
  12. Ogólnopolski Konkurs  Matematyczny "Olimpus" - laureaci XX miejsce w Polsce Krzysztof Podsiadło ID, XX miejsce w Polsce Anna Potok IIIB, XXII miejsce w Polsce Monika Wolnik 6c
  13. XXV Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - laureat Karolina Urasińska 2c, Tarnów 9.06.2008
  14. XIII Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek - I miejsce Adam Mączko, Artur Kowalczyk klasa 3a, Żabno 2008
  15. Festiwal Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych "Pod szczęśliwą gwiazdą" - I miejsce w kategorii zespół teatralny klasa 2c, I miejsce w kategorii zespoły wokalne Karol Pajdo, Kacper Gondek, Szymon Frankowski 2c, indywidualne w kategorii aktorskie Bernadetta Kasińska, Julia Kubala, Karolina Urasińska 2c
  16. XXV Regionalny Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA 2008 - Srebrna Maska w kategorii zespół teatralny klasa 2c, Nowy Sącz 2008
  17. III Powiatowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsze zakątki Ziemi Tarnowskiej" - II miejsce Wiktoria Bożek 2c
  18. XIII Regionalny Konkurs Piosenki "Wiosenne nutki" - I miejsce w kategorii solistów Szymon Frankowski 2c
  19. Ogólnopolski konkurs Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Św. Kingi" - laureat etapu rejonowego Bernadetta Kasińska 2c
  20. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Świat wokół mnie" - Judyta Chaber IIID, II miejsce w kategorii rysunek
  21. Międzynarodowy Konkurs Recytatorski im. Władysława Broniewskiego - Anna Szepielak IIC, I miejsce w etapie ogólnopolskim
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­