LISTA  NAUCZYCIELI

Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie
uczących w roku szkolnym 2014/2015

LP Nazwisko, imię przedmiot
1 Kot Andrzej dyr. szkoły, informatyka
2 Dziki Małgorzata wicedyr. szkoły, biologia
3 Ogrodnik Andrzej wicedyr. szkoły, matematyka
4 Pajor Włodzimierz wicedyr. szkoły, wf
5 Barwacz Adam język angielski
6 Biel Małgorzata biblioteka
7 Bokwa Renata geografia
8 Bożek Grażyna przyroda
9 Chrapusta Sylwia wf
10 Chruściel Grażyna świetlica,
11 Cichoń Bożena język polski
12 Cyrek Bożena matematyka
13 Florek Izabela muzyka, plastyka
14 Furmańska Krystyna język polski
15 Gdowska Maria edukacja wczesnoszkolna
16 Grabka Ewa ghistoria, wdż
17 Gucwa Dorota matematyka
18 Jasiak Anna wf, trener pływania
19 Kamykowska Marta edukacja wczesnoszkolna
20 Kasińska Iwona muzyka, plastyka
21 Kobylarz Katarzyna historia, wos
22 Krawczyk Marzena język polski
23 Kryczka Joanna matematyka
24 ks. Gawełda Piotr religia
25 ks. Król  Jan religia
26 Kuczek Piotr trener la
27 Kowalik Marek wf, trener piłki nożnej
28 Lipińska Iwona świetlica,
29 Mazur Marta język angielski
30 Mentel Dorota świetlica,
31 Migduła Marek wf, trener piłki nożnej
32 Mizera Agnieszka język niemiecki
33 Mróz Małgorzata język niemiecki
34 Mróz Ryszard trener pływania
35 Niedojadło Dorota pedagog
36 Nizio Anna fizyka
37 Nowak Paulina świetlica,
38 Orloł Alicja religia
39 Ossowska - Wieleba Patrycja język angielski
40 Pikul Mariusz wf, trener piłki nożnej
41 Podgórski Sławomir historia,
42 Pradel Anna matematyka
43 Prażuch Zuzanna chemia
44 Radlińska Elżbieta świetlica,
45 Kowalska - Raszka Agnieszka język polski
46 Samborska Izabela język niemiecki
47 Sandecka - Staniec Małgorzata wf
48 Sikora Anna język niemiecki
49 Skrobot Jadwiga świetlica,
50 Solak Katarzyna język angielski
51 Stawarz Lucyna język polski
52 Stawarz Marta wf
53 Strejczek Maria edukacja wczesnoszkolna
54 Suwała Maria technika, świetlica
55 Szczepanik Katarzyna język angielski
56 Szepielak Magdalena doradca zawodowy
57 Szepielak - Wiatr Lucyna edukacja wczesnoszkolna
58 Sznajder Maria świetlica,
59 Szymański Sławomir wf, trener piłki nożnej
60 Teper Wiesław matematyka, informatyka
61 Tyl Grzegorz wf, trener piłki nożnej
62 Urbańska Ewa przyroda
63 Urbański Tomasz informatyka
64 Wadas Katarzyna język angielski
65 Węgrzyn Paweł wf, trener piłki nożnej
66 Wałaszek Jarosław wf, trener la
67 Wierzchowiec Jolanta język polski
68 Wojnarowicz Iwona edukacja wczesnoszkolna
69 Wojtarowicz Laura świetlica,
70 Wójcik Anna edukacja wczesnoszkolna
71 Żmuda Ryszard wf, trener koszykówki
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

Grupa Azoty logo   logo zks unia small   zbach logo   tvw logo  

­