MZPNTarnów, 1 czerwca 2016 r. Zgodnie z " Regulaminem rekrutacji uczniów do klas I i pozostałych oddziałów Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie na rok szkolny 2016 / 2017 " przedstawiamy wykaz imienny zawodników którzy pozytywnie zaliczyli testy sprawnościowe do klasy pierwszej piłkarskiej GOSSM Tarnów. Przypominamy, że warunkiem podstawowym przystąpienia do rekrutacji do oddziału GOSSM-u jest złożenie wniosku o przyjęcie do Gimnazjum nr 9 w Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie. Listę publikujemy w kolejności alfabetycznej:

1 Baran Kamil,
2 Bieryt Bartłomiej
3 Błoniarz Sebastian
4 Bodziuch Mateusz
5 Bogusz Kamil
6 Broda Kacper
7 Brożek Mikołaj
8 Bryl Jakub
9 Budzik Maciej
10 Burnat Jakub
11 Burnat Kacper
12 Chwistek Kamil
13 Ciesielski Mikołaj
14 Dziubak Mateusz
15 Gacoń Karol
16 Hajduk Sebastian
17 Jagiełło Wiktor
18 Kaczówka Kacper
19 Kafel Bartłomiej
20 Kaleta Jakub
21 Kapek Przemysław
22 Kieroński Gabriel
23 Klara Łukasz
24 Koczwański Wiktor
25 Kozioł Krzysztof
26 Kras Kacper
27 Krasiński Adam
28 Kurek Dawid
29 Kuryś Miłosz
30 Kuta Kamil
31 Latocha Arkadiusz
32 Leśniowski Kamil
33 Marcinek Szymon
34 Marzec JAkub
35 Melczenko Dominik
36 Mitera Mateusz
37 Narkowicz Patryk
38 Ocłoń Szymon
39 Olchawa Dawid
40 Olesiński Kacper
41 Pawlik Mikołaj
42 Pikul Patryk
43 Pocica Bartłomiej
44 Poręba Patryk
45 Proszowski Kacper
46 Rajski Adam
47 Ryczek Mateusz
48 Schab Sebastian
49 Serwatka Jakub
50 Smagacz Marcin
51 Spinda Patryk
52 Stefanik Konrad
53 Szczepański Jakub
54 Śledz Marcin
55 Tajchner Artur
56 Tomoś Krystian
57 Wojnicki Sebastian
58 Wojtar Igor
59 Woźniak Marek
60 Wójcik Oskar
61 Wójcik Kacper
62 Zwozny Hubert
63 Zyguła Dawid

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

Grupa Azoty logo   logo zks unia small   zbach logo   tvw logo  

­