W najbliższy czwartek - 08.10.2015 r. -  ruszyła pierwsza edycja "EKSTRALIGA RODZICÓW ZSS" w piłce nożnej. W przedsięwzięciu bierze udział 8 drużyn złożonych z rodziców uczniów naszej szkoły. Gościnnie występować będzie drużyna Old Boys ze Zbylitowskiej Góry. Poniżej podany jest terminarz gier.

8.10.2015

Tabela po I kolejce

Lp.

Nazwa Drużyny

Pkt.

Zw.

Re.

Po.

Bramki

1.

Old Boys

3

1

0

0

8:0

2.

II-IV B SP

3

1

0

0

8:4

3.

II D SP

3

1

0

0

7:1

4.

VI C SP

3

1

0

0

7:2

5.

I B Gim

1

0

0

1

4:8

6.

I AC SP

1

0

0

1

2:7

7.

V C SP

1

0

0

1

1:7

8.

II C Gim

1

0

0

1

0:8

Klasyfikacja strzelców po I kolejce
1. Rafał Więcław x4
1. Sławomir Pierzchała x4
3. Roman Jamróg x3
3. Marcin Święch x3
3. Paweł Głowacz x3
3. Daniel Sroka x2
6. Marek Proszowski x2
6. Tomasz Jękosz x2
6. Piotr Pacura x2
6. Aleksander Ptak x2
11. Piotr Olchawa
11. Mirosław Sułek
11. Mateusz Pikul
11. Mariusz Szatko
11. Piotr Kozioł
11. Wojciech Jurkiewicz
11. Witold Reczek
11. Piotr Bieś
11. Tadeusz Drwiła
11. Sławomir Krakowski


II kolejka spotkań w EKSTRA LIDZE RODZICÓW - 15.10.2015

W  czwartek 15.10.2015 r.  II kolejka spotkań "EKSTRA LIGI RODZICÓW ZSS" w piłce nożnej.
Po porażce przed tygodniem pierwsze zwycięstwo zanotowała drużyna klasy VC SP wygrywając wysoko z klasą II Gimn.
Drużynami bez porażki pozostają klasy VI C SP,  IIB-IVB SP oraz OLD BOYS Z.G.
Zapraszamy na III kolejkę spotkań w czwartek 22.10.2015r.  godz. 19.00 – 22.00.

zd.2 zd1

Na zdjęciach klasa IB G i absolwenci oraz klasa VIC SP.

 

VI C SP   - I B Gimn. 11 - 0
I AC SP     - II-IV B SP    2   - 13
V C SP      - II C  Gimn.  16  - 1
Old boys   - II D SP         5   -  2

Tabela po dwóch kolejkach:

L.p.

Nazwa drużyny

Pkt.

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

bramki

1.

VI C SP

6

2

0

0

18-2

2.

II-IV SP

6

2

0

0

21-6

 3.

OLD BOYS ZB.G.

6

2

0

0

13-2

4.

V C SP

4

1

0

1

17-8

5.

II D SP

4

1

0

1

9-6

6.

I B GIMN

2

0

0

2

4-19

7.

I AC SP

2

0

0

2

4-20

8.

II C GIMN

2

0

0

2

1-24

     


III Kolejka - 22.10.2015

19.00-19.45  II-IVB SP     – VIC SP      

Tabela po  trzech kolejkach:

EKSTRA LIGA RODZICÓW PO III KOLEJCE
Oto jak rezultaty przedstawiają się po niespełna półmetku I rundy rozgrywek 'EKSTRA LIGI RODZICÓW ZSS":

Po III kolejkach niepokonanymi zespołami zostają OLD BOYS i VI C SP, pierwsze zwycięstwo natomiast zanotowała II C Gimnazjum zarazem czekamy na 3 punkty I B Gimnazjum.

II-IV B SP - VI C SP
4 - 10
Pacura Piotr x3 Pikul Mateusz
Jarosław Marian    Olchawa Piotr
Proszowski Marek x5
Sułek Mirosław x2
Aleksander Melchenko

I B Gim - I AC SP
0 - 5 
Dominik Srebro
Dominik Świątek
Daniel Sroka
Krzysztof Bulaga
Ireneusz Kaleta

OLD BOYS   - VC SP
7    -   2
Bogdan Kumorek x2    Tomasz Krasoń 
Maciej Grzyb    Mariusz Dogoda 
Sławomir Krakowski x3
Samobójcza

IIC Gim - II D SP
4 - 3
Dariusz Łoś   Marcin Święch 
Witold Wójcik Janusz Bryk x2
Jan Chrabąszcz x2

IMG 2190 IMG 2191

Na zdjęciach: (czerwone koszulki) klasa I AC SP, (zielone koszulki)  klasa II - IV B SP

L.p.

Nazwa drużyny

Pkt.

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

bramki

1

VI C SP

9

3

0

0

28-6

2

II-IV B SP

7

2

0

1

25-16

 3

OLD BOYS ZB.G.

9

3

0

0

20-4

4

V C SP

5

1

0

2

19-15

5

II D SP

5

1

0

2

12-10

6

I B GIMN

3

0

0

3

4-24

7

I AC SP

5

1

0

2

9-20

8

II C GIMN

5

1

0

2

5-27

 

 


IV kolejka spotkań w EKSTRA LIDZE RODZICÓW 

W  czwartek 29.10.2015r.  odbyła się IV już kolejka spotkań "EKSTRA LIGI RODZICÓW ZSS" w piłce nożnej.
Po porażce przed tygodniem pierwsze zwycięstwo zanotowała drużyna klasy VC SP wygrywając wysoko z klasą II Gimn.

Drużyną bez porażki pozostają asy z VI klasy C SP a OLD BOYS Z.G. zostało pokonane po raz pierwszy po niezwykle zaciętym i emocjonującym meczu przez ekipę II – IV B SP, która wróciła na fotel wicelidera, ponieważ mecz VI C SP – II C Gimn. zostanie rozegramy w późniejszym terminie.
Zapraszamy na V kolejkę spotkań w czwartek 5.11.2015r.  godz. 19.00 – 22.00.

 zdjecie-ZG-0001

Na zdjęciu drużyna OLD BOYS Z.G.


IV kolejka spotkań w EKSTRA LIDZE RODZICÓW – 29.10.2015r.

V C SP - I B Gimn. 6 - 5
II-IV B SP – Old Boys    4 - 3
II D Gimn. – I AC SP  0 - 9
VI C – II C GIMN. - przełożony

 Tabela po  czterech kolejkach

L.p.

Nazwa drużyny

Pkt.

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

bramki

1

OLD BOYS ZB.G.

10

3

0

1

23 - 8

2

II-IV B SP

10

3

0

1

29 - 9

3

VI C SP

9

3

0

0

28 - 6

4

V C SP

8

2

0

2

23 - 18

5

I AC SP

8

2

0

2

18 - 20

6

II D  SP

6

1

0

3

12 – 19

7

II C GIMN.

5

0

0

2

5 – 27

8

I B GIMN

4

0

0

4

9 - 30

                                      

Klasyfikacja strzelców po IV kolejkach:

  1. Sławomir Pierzchała 10
  2. Rafał Więcław 8
  3. Marek Proszowski 13
  4. Grzegorz Jasiak 10 (V C SP)
  5. Piotr Pacura 9
  6. Witold Reczek 4
  7. Mariusz Dogoda 5
  8. Roman Jamróg 6
  9. Marcin Święch 4
  10. Paweł Głowacz 3
  11. Daniel Sroka 9
  12. Tomasz Jękosz 3
  13. Aleksander Ptak 3
  14. Mariusz Stawarz 5
  15. Piotr Olchawa 3
  16. Aleksander Melczenko 3
  17. Tomasz Krasoń 5
  18. Grzegorz Jasiak 2 (II D SP)
  19. Mirosław Sułek 3
  20. Mateusz Pikul 2
  21. Mariusz Szatko
  22. Piotr Kozioł
  23. Wojciech Jurkiewicz  
  24. Piotr Bieś
  25. Tadeusz Drwiła
  26. Sławomir Krakowski 5
  27. Paweł Broda
  28. Dominik Świątek  
  29. Rafał Rajch
  30. Witold Wójcik

 


V kolejka

I AC SP-OLD BOYS 3-2
VI C SP-V C SP 14-0
II D SP-II-IV B SP 4-11

IMG 2222

Na zdjęciu klasa VC SP

L.P

Nazwa Drużyny

Punkty

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Bramki Strzelone

Bramki
Stracone

Bilans Bramkowy

1

II-IV B SP

13

4

0

1

40

13

27

2

VI C SP

12

4

0

0

42

6

36

3

OLD BOYS

11

3

0

2

25

11

14

4

I AC SP

11

3

0

2

21

22

-1

5

V C SP

9

2

0

3

23

32

-9

6

II D SP

7

1

0

4

16

30

-14

7

II C GIMN

5

1

0

2

5

27

-22

8

I B GIMN

4

0

0

4

9

30

-21

Klasyfikacja strzelców
1 Marek Proszowski 19
2 Piotr Pacura 15
3 Sławomir Pierzchała 12
4 Grzegorz Jasiak 10(V C SP)
4 Daniel Sroka 10
6 Rafał Więcław 8
7 Roman Jamróg 6
7 Sławomir Krakowsk i 6
7 Mariusz Dogoda 6
7 Mariusz Stawarz 6
7 Mirosław Sułek 6
12 Tomasz Krasoń 5
12 Piotr Olchawa 5
14 Piotr Bieś 4
14 Mateusz Pikul 4
14 Witold Reczek 4
14 Marcin Święch 4
14 Tomasz Jękosz 4
19 Aleksander Ptak 3
19 Aleksander Melczenko 3
19 Piotr Głowacz 3
19 Daniel Świątek 3
19 Rafał Bibro 3
24 Grzegorz Jasiak 2 (II D SP)
24 Witold Wójcik 2
24 Ireneusz Kaleta 2
24 Andrzej Grzyb 2
24 Mariusz Szatko 2
24 Jan Chrabąszcz 2
24 Bogdan Kumorek 2
24 Janusz Bryk 2
32 Piotr Kozioł
32 Wojciech Jurkiewicz
32 Tadeusz Drwiła
32 Paweł Broda
32 Rafał Rajch
32 Dominik Srebro
32 Krzysztof Bulaga
32 Maciej Grzyb
32 Władysław Kuta
32 Robert Molczyk
32 Ernest Mitoraj
32 Adam Srebro
32 Dariusz Łoś

Z ostatniej chwili… dnia 10.11.2015r. odbył się zaległy mecz pomiędzy I B Gimn. a II C Gimn., który zakończył się rezultatem 2 - 4 dla klasy rocznikowo starszej. Spotkanie miało niezwykle dramatyczny przebieg. Po samobójczej bramce Jacka Derlagi, klasa I B objęła prowadzenie 1 - 0, a na 2 - 0 podwyższył Jarosław Broda.
Po przerwie "starsi" gimnazjaliści rozpoczęli pościg i po dwóch bramkach Jana Chrabąszcza zrobiło się 2 - 2, po jednej bramce dołożyli Rafał Szczepanik i Jacek Bąska i w ten oto sposób druga wygrana w lidze II C Gimnazjum stała się faktem!

Zapraszamy w czwartek  12.11.2015r. na VI już  kolejkę "Ekstraligi Rodziców"!


V kolejka - 12.11.2015r.

IMG 2245W  czwartek 12.11.2015r.  VI kolejka spotkań „EKSTRA LIGI RODZICÓW ZSS” w piłce nożnej – pozostała już tylko jedna w rundzie jesiennej!
Faworyzowany zespół II-IV B SP poniósł porażkę 3 – 9 z klasą V C SP, która wciąż pnie się w górę tabeli!
Drużyną bez porażki pozostają asy z VI klasy C SP pokonując tym razem zespół klasy II D SP.
Zapraszamy na VII kolejkę spotkań w czwartek 19.11.2015r.  godz. 19.00 – 22.00.

 

 

 

 


VI kolejka spotkań w EKSTRA LIDZE RODZICÓW


II B GIMN-OLD BOYS 2-5
II-IV B SP-V C SP 3-9
I AC SP-II C GIMN 6-2
VI C SP- II D SP 11-1

L.P

Nazwa Drużyny

Punkty

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Bramki Strzelone

Bramki Stracone

Bilans Bramkowy

1

VI C SP

15

5

0

0

53

7

46

2

II-IV B SP

14

4

0

2

43

22

21

3

OLD BOYS

14

4

0

2

30

13

17

4

I AC SP

14

4

0

2

27

24

3

5

V C SP

12

3

0

3

35

35

0

6

II C GIMN

9

2

0

3

11

35

-24

7

II D SP

8

1

0

5

17

41

-24

8

I B GIMN

6

0

0

6

13

39

-26

Klasyfikacja Strzelców:

1 Marek Proszowski 24
2 Grzegorz Jasiak 17 (V C SP)
3 Piotr Pacura 16
4 Sławomir Pierzchała 13
5 Daniel Sroka 12
6 Rafał Więcław 9
7 Mirosław Sułek 8
7  Mariusz Dogoda 8
9 Sławomir Krakowski 7
9 Mariusz Stawarz 7
9 Piotr Olchawa 7
12 Tomasz Krasoń 6
12 Jan Chrabąszcz 6
12 Roman Jamróg 6
15 Aleksander Ptak 5
16 Mateusz Pikul 4
16 Piotr Bieś 4
16 Witold Reczek 4
16 Marcin Święch 4
16 Tomasz Jękosz 4
16 Rafał Bibro 4
16 Ireneusz Kaleta 4
23 Piotr Głowacz 3
23 Daniel Światek 3
23 Paweł Broda 3
23 Aleksander Melczenko 3
26 Grzegorz Jasiak 2 (II D SP)
26 Witold Wójcik 2
26 Andrzej Grzyb 2
26 Mariusz Szatko 2
26 Bogdan Kumorek 2
26 Janusz Bryk 2
26 Ernest Mitoraj 2
26 Adam Srebro 2
26 Dominik Srebro 2
35 Piotr Kozioł
35 Wojciech Jurkiewicz
35 Tadeusz Drwiła
35 Rafał Rajch
35 Krzysztof Bulaga
35 Maciej Grzyb
35 Władysław Kuta
35 Robert Molczyk
35 Dariusz Łoś
35 Zenon Jewuła
35 Paweł Zabawa
35 Jarosław Broda 


VII kolejka spotkań w EKSTRA LIDZE RODZICÓW - 19.11.2015r.

IMG 2245Bezapelacyjnie rundę jesienną wygrali rodzice klasy VI C SP ( klasy piłkarskiej ), wygrali wszystkie siedem  spotkań i bez wątpienia zasłużyli na nazwę:  
„ ASY Z SZÓSTEJ KLASY” . Gratulujemy!
O fotel vice lidera 26.11.15r.  o godz 19.45 zagra klasa II-IV B SP i  tylko wygrana gwarantuje im drugie miejsce.
Kto opuści ostatnie miejsce w tabeli, również dowiemy się w czwartek o godz. 20.30, gdyż do rywalizacji przystąpią I B GIMN. i II D SP.

Zapraszamy!

VI kolejka spotkań w EKSTRA LIDZE RODZICÓW:

VI C SP - OLD BOYS - wynik 6 - 3
Mirosław Sułek x 4        Rafał Więcław
Marek Proszowski x 2     samobójcza Sławomir Krakowski
II-IV B SP - II C GIMN.   przełożony 26.11.2015r.  godz. 19.45
I AC SP - VC SP - wynik 12- 1
Daniel Sroka x 4 -Witold Reczek
Dominik Srebro
Paweł Bogusz
Ireneusz Kaleta
Rafał Bibro x 3
Samobójcza
……….  Kurtyka

I B GIMN. - II D SP   przełożony 26.11.2015r.  godz. 20.30

L.P

Nazwa Drużyny

Punkty

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Bramki Strzelone

Bramki Stracone

Bilans Bramkowy

1

VI C SP

21

7

0

0

67

11

56

2

I AC SP

17

5

0

2

39

25

14

3

OLD BOYS

15

4

0

3

33

19

14

4

II-IV B SP

14

4

0

2

43

22

21

5

V C SP

13

3

0

4

36

47

-11

6

II C GIMN

10

2

0

4

12

43

-31

7

II D SP

8

1

0

5

17

41

-24

8

I B GIMN

6

0

0

6

13

39

-26

Klasyfikacja Strzelców:

1 Marek Proszowski 31
2 Grzegorz Jasiak 17 (V C SP)
3 Piotr Pacura 16
4 Sławomir Pierzchała 13
5 Daniel Sroka 16
6 Rafał Więcław 9
7 Mirosław Sułek 14
7  Mariusz Dogoda 8
9 Sławomir Krakowski 7
9 Mariusz Stawarz 7
9 Piotr Olchawa 8
12 Tomasz Krasoń 6
12 Jan Chrabąszcz 6
12 Roman Jamróg 6
15 Aleksander Ptak 5
16 Mateusz Pikul 4
16 Piotr Bieś 4
16 Witold Reczek 5
16 Marcin Święch 4
16 Tomasz Jękosz 4
16 Rafał Bibro 7
16 Ireneusz Kaleta 5
23 Piotr Głowacz 3
23 Daniel Światek 3
23 Paweł Broda 3
23 Aleksander Melczenko 3
26 Grzegorz Jasiak 2 (II D SP)
26 Witold Wójcik 2
26 Andrzej Grzyb 2
26 Mariusz Szatko 2
26 Bogdan Kumorek 2
26 Janusz Bryk 2
26 Ernest Mitoraj 2
26 Adam Srebro 2
26 Dominik Srebro 3
26 Jacek Bąska
35 Piotr Kozioł
35 Wojciech Jurkiewicz
35 Tadeusz Drwiła
35 Rafał Rajch
35 Krzysztof Bulaga
35 Maciej Grzyb
35 Władysław Kuta
35 Robert Molczyk
35 Dariusz Łoś
35 Zenon Jewuła
35 Paweł Zabawa
35 Jarosław Broda
36 Paweł Bogusz
37 ………. Kurtyka


 

I EDYCJA

RUNDA JESIENNA EKSTRA LIGI  RODZICÓW
ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH w MOŚCICACH

PODSUMOWANIE

30.11.2015r.

 

Bezapelacyjnie rundę jesienną wygrali rodzice klasy VI C SP ( klasy piłkarskiej ), wygrali wszystkie siedem  spotkań i bez wątpienia zasłużyli na nazwę:  
„ ASY Z SZÓSTEJ KLASY” . Gratulujemy!

Chociaż nie wszystkie spotkania udało się rozegrać w rundzie jesiennej,
II – IV B SP : II C GIMN,  ponieważ  jednej z tych ekip w rozegraniu meczu  przeszkodziły sprawy organizacyjne oraz kontuzje to jednak spróbujmy podsumować zmagania Rodziców naszej Szkoły oraz zaproszonych przez nas „Gości”.

  • Rozgrywki przebiegały w duchu „Fair Play”, kulturalna atmosfera oraz poszanowanie przeciwnika to cechy, które towarzyszyły zawodnikom podczas siedmiu kolejek rundy jesiennej.
  • Drobne kontuzje i urazy nie przeszkodziły na prowadzenie rozgrywek, a postawa rodziców powinna posłużyć wielu pociechom za wzór do naśladowania!
  • PANOWIE udowodnili, że w piłkę nożną mogą grać ze sobą niegdyś tacy piłkarze jak: Mirosław Sułek, Piotr Olchąwa, Sławomir Pierzchała, Tomasz Krasoń                   ( absolwenci Zespołu Szkół Sportowych ) Grzegorz Jasiak , Piotr Pacura, Marek Proszowski jak również amatorzy, którzy dzielnie „walczyli” na boisku ze „sztuczną trawą”.
  • Mimo coraz zimniejszych wieczorów, wokół boiska z meczu na mecz pojawiało się coraz więcej sympatyków naszych dzielnych „gladiatorów” rywalizujących wieczorami przy sztucznym świetle.

ZAJMIEMY SIĘ TERAZ ASPEKTEM SPORTOWYM:

  • Bardzo wysoko należy ocenić ambicję i wolę walki sportowej graczy, każda z drużyn dążyła do rywalizacji bez względu w jakich składach i warunkach atmosferycznych przyszło im się potykać.
  • Z powodzeniem możemy stwierdzić, iż poziom umiejętności piłkarskich wzrastał z kolejki na kolejkę, zawodnicy popisywali się akcjami indywidualnymi a taktyka niejednokrotnie brała górę nad kreatywnością.
  • „Królem strzelców” został „tata” z klasy  VI C piłkarskiej Marek Proszowski – GRATULUJEMY!
  • Jak przystało na liderów najmniej bramek stracili i najwięcej zdobyli „Szóstoklasiści” z klasy piłkarskiej.
  • Dziękujemy naszym gościom ze Zbylitowskiej Góry drużynie „Old Boys” na czele     z  prezesem Dunajca Jerzym Golińskim, którzy wnieśli dużo kolorytu w nasze rozgrywki.
  • Dziękujemy również rodzicom absolwentów naszej Szkoły na czele z panem Andrzejem Mączka, którzy „wcieleni” w szeregi I B Gimn. dzielnie wspierali        w/w drużynę.
  • Aż 54 zawodników zdobywało bramki a 114 uczestniczyło w rundzie jesiennej!

Jako organizatorzy składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie „kierownikom” poszczególnych klas za organizację zespołów, ich poświęcenie organizacyjne oraz wszystkim zawodnikom, tym „z bliska i daleka”, którzy podjęli się rywalizacji na pięknie zmodernizowanych obiektach ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH w TARNOWIE – MOŚCICACH  przy ul. ZBYLITOWSKIEJ!

Mecz zaległy w EKSTRA LIDZE RODZICÓW:

26.11.2015r.
I B GIMN. - II D SP  wynik: 8 - 3

Adam Srebro x 4          Święch  Marcin
Roman Jamróg              Grzegorz Jasiak
Andrzej Mączka           Sławomir Sikora
Dariusz Hajduk
Andrzej Siudut

L.P

Nazwa Drużyny

Punkty

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Bramki Strzelone

Bramki Stracone

Bilans Bramkowy

1

VI C SP

21

7

0

0

67

11

56

2

I AC SP

17

5

0

2

39

25

14

3

OLD BOYS

15

4

0

3

33

19

14

4

II-IV B SP

14

4

0

2

43

22

21

5

V C SP

13

3

0

4

36

47

-11

6

II C GIMN

10

2

0

4

12

43

-31

7

II D SP

9

1

0

6

20

49

-29

8

I B GIMN

9

1

0

6

19

42

-23

Klasyfikacja Strzelców:

1 Marek Proszowski 31                                       
2 Grzegorz Jasiak 17 (V C SP)                           
3 Piotr Pacura 16                                                                               
4 Daniel Sroka 16                                                                               
5 Mirosław Sułek14                                            
6 Sławomir Pierzchała 13                                    
7 Rafał Więcław 9                                               
8  Mariusz Dogoda 8                                                                           
9 Piotr Olchawa 8                                               
10 Sławomir Krakowski 7
11 Mariusz Stawarz 7
12 Roman Jamróg 7
13 Rafał Bibro 7
14 Tomasz Krasoń 6
15 Jan Chrabąszcz 6
16 Adam Srebro 6
17 Aleksander Ptak 5
18 Witold Reczek 5
19 Marcin Święch 5
20 Ireneusz Kaleta 5
21 Mateusz Pikul 4
22 Piotr Bieś 4
23 Tomasz Jękosz 4
24 Paweł Głowacz 3
25 Daniel Światek 3
26 Paweł Broda 3
27 Aleksander Melczenko 3
28 Grzegorz Jasiak 3 (II D SP)
29 Dominik Srebro 3
30 Witold Wójcik 2
31 Andrzej Grzyb 2
32 Mariusz Szatko 2
33 Bogdan Kumorek 2
34 Janusz Bryk 2
35 Ernest Mitoraj 2
36 Jacek Bąska
37 Piotr Kozioł
38 Wojciech Jurkiewicz
39 Tadeusz Drwiła
40 Rafał Rajch
41 Krzysztof Bulaga
42 Maciej Grzyb
43 Władysław Kuta
44 Robert Molczyk
45 Dariusz Łoś
46 Zenon Jewuła
47 Paweł Zabawa
48 Jarosław Broda
49 Paweł Bogusz
50 Andrzej Mączka   
51 Dariusz Hajduk
52 Andrzej Siudut
53 Sławomir Sikora
54 ………. Kurtyka       

Organizatorzy z ramienia ZSS : AGNIESZKA MIZERA
MAREK MIGDUŁA

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­