Nasze zespoły taneczne laureatami Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”. W tegorocznych zmaganiach konkursowych w kategorii form tanecznych - które odbyły się 18.05.2017 - wystąpiły 3 nasze zespoły. Wszystkie zostały laureatami festiwalu. I miejsca zdobyły : zespół taneczny klas 4-tych i zespół taneczny gimnazjum. Choreografem jest pani Teresa Lamot. Miejsce II wytańczyły dziewczęta z klasy 4a przygotowane przez panią Małgorzatę Sandecką- Staniec.

Do finałowego koncertu został zaproszony zespół klas 4-tych, który wystąpił na piątkowym koncercie laureatów.
Wszyscy nasi reprezentanci w ramach nagrody mogli uczestniczyć w sobotnich warsztatach tanecznych, prowadzonych przez znanego choreografa.

IMG 20170519 WA0005

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­