6 października delegacja naszej Szkoły w osobach wicedyrektorów złożyła kwiaty przed tablicami upamiętniającymi budowę Państwowej Fabryki Związków Azotowych oraz poległych i pomordowanych pracowników podczas niemieckiej okupacji Mościc. Uroczystość związana była z obchodzonym w październiku Świętem Pracowników Grupy Azoty. Właśnie w tym miesiącu przypada rocznica zakończenia budowy  fabryki, uruchomienia zakładowej elektrociepłowni i zarazem pierwszej produkcji w 1929 roku. Nasza Szkoła, zbudowana 55 lat temu staraniem dyrekcji i załogi ówczesnych Zakładów Azotowych posiada szczególny przywilej bliskich relacji i zaliczania fabryki do grona Przyjaciół. Wszystkim pracownikom „Azotów” z okazji ich Święta składamy serdeczne życzenia!

Złożenie kwiató...
Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi
Złożenie kwiató...
Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi
Złożenie kwiató...
Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi
Złożenie kwiató...
Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi
Złożenie kwiató...
Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi
Złożenie kwiató...
Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi Złożenie kwiatów przed pamiątkowymi

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­