W dniach 22-26 maja 2017 grupa artystyczna naszego gimnazjum - wraz z opiekunem p. Izabelą Florek, choreografem p. Teresą Lamot i nauczycielem języka angielskiego p. Adamem Barwaczem - w ramach współpracy międzynarodowej odwiedziła 2  szkoły na Słowacji i Węgrzech. Grupę gościły: nasza zaprzyjaźniona szkoła ze Słowackiego Komarna -Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským, Eötvösova i szkoła partnerska dla ZSS - Dózsa György Általános Iskola Veszprém z Węgier. Nasi artyści mieli okazję wystąpić z dwoma koncertami taneczno- wokalno- instrumentalnymi. Oba zakończyły się sukcesem i gromkimi brawami publiczności. Ponadto uczestniczyli w lekcjach i warsztatach wraz ze swoimi rówieśnikami ze Słowacji i Węgier prowadzonych przez tamtejszych nauczycieli. Dzięki uprzejmości szkół poznali Komarno, z jego pięknymi zabytkami, muzeami, twierdzą oraz zobaczyli przepiękne ZOO w Veszprem. Po drodze odwiedzili także historyczna bibliotekę w Opactwie Cystersów w Zirc . Mile również okazję zobaczyć zatokę Balatonu w Balatonalmádi i zażyć kąpieli w grotach basenów termalnych w Miszkolcu i basenach termalnych w Komarnie.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­