Mamy już za sobą kolejny konkurs recytatorski, który w tym roku odbył się 21 kwietnia i był pod hasłem „Zdrowe zęby mam, bo o nie dbam”. Tradycyjnie uczestnikami były dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli z Mościc –Nr 33 i Nr 35, oraz z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego Sacre Coeur. Nie zabrakło oczywiście i naszych wychowanków z klas młodszych. Całość prowadziła uczennica klasy IBG Gabriela Pałach. W przerwie kiedy obradowało jury pani mgr Elżbieta Marcisz-dyplomowana higienistka stomatologiczna rozmawiała z dziećmi o właściwej higienie jamy ustnej, oraz profilaktyce zębów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowy dyplom ,oraz pastę do zębów. Natomiast wyróżnieni uczestnicy i laureaci dodatkowo ciekawe książeczki. Wszystkim dziękujemy z udział.

Zwycięzcom gratulujemy.

Laureaci

  • Zespół Szkolno- Przedszkolny Sacre Coeur – Helena Kornaś
  • Przedszkole nr 35 – Jakub Kurleto
  • Przedszkole nr 33 – Hanna Lizak
  • Klasa I a – Ewa Kozioł
  • Klasa II c – Patryk Bulaga
  • Klasa III a – Michał Głowacz i Igor Święch
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­