PKPS VI 2016Tarnów, 9 czerwca 2016 r. Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie wzięli udział w akcji PKPS wiążącej się ze zbiórką funduszy na Społeczny Fundusz Pomocy. Spośród 21 placówek naszego miasta, nasza szkoła po raz kolejny uzyskała pierwsze miejsce. Uczniowie zbierali fundusze, które przeznaczone zostaną na pomoc uczniom i potrzebującym naszego miasta. W dniu 9 czerwca 2016 w siedzibie PKPS w Tarnowie odbyło się wręczenie symbolicznych pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych.

Czołowe miejsca zdobyli uczniowie ze szkół:

I miejsce - Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie

II miejsce - Technikum nr 4 w ZSME w Tarnowie

III miejsce - Zespół Szkół Muzycznych.

         Powyższe wyniki pokazują, że uczniowie szkoły uzyskują czołowe miejsca nie tylko w sporcie, nauce czy konkursach artystycznych. Na polu charytatywnym też mamy się czym pochwalić.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­