phoca thumb l image0022Nasze zespoły taneczne najlepsze na Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży „POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ”.  Dwa zespoły taneczne klasy VI b zdobyły - 20 maja br. - tytuł laureata I miejsca w kategorii formy taneczne tegorocznego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ”. Zespół „Igrek” przygotowany przez p. Małgorzatę Sandecką - Staniec wykonał układ z pomponami.

Pani choreograf Teresa Lamot  przygotowała z uczennicami kl. VI b ciekawy układ taneczny, stanowiący podsumowanie tegorocznej pracy zespołu. W protokole Jury konkursu czytamy: „Decyzja nie była łatwa z uwagi na fakt, że zespoły prezentowały różne style taneczne i różne kategorie wiekowe. Zespoły taneczne „Igrek” oraz „Zespół taneczny kl. VI” z Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie zdecydowanie wyróżniły się wyższym poziomem artystycznym od pozostałych (technika tańca, harmonia ruchu współgrała z muzyką i wraz z estetycznym strojem tworzyła całość).”

Serdecznie gratulujemy dziewczętom z klasy VI b i instruktorom!!!

phoca thumb l image0009

foto. Martyna Bugała/PM

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­