Szymon118 maja – w Nowym Sączu - miał miejsce finał XXXII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego, który dla naszego młodego recytatora Szymona Bryniarskiego zakończył się ogromnym sukcesem. Szymek - w kategorii klas I-III – zajął tam pierwsze miejsce.

XXXII Wojewódzki Konkurs Recytatorski odbył się Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka oraz Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka. Organizatorem konkursu, kierowanego do uczniów szkół podstawowych naszego województwa, był Pałac Młodzieży w Nowym Sączu we współpracy z tamtejszym Muzeum Okręgowym. Młody recytator ujął jury swoją interpretacją utworów: Jana Brzechwy – „Żuraw i czapla” oraz Grzegorza Kasdepke – „Spóźnianie się”. Szymona- ucznia pierwszej klasy - przygotowała do konkursu jego wychowawczyni pani Anna Wójcik.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­