P119081425 kwietnia odbył się kolejny konkurs recytatorski. W tym roku dzieci z Przedszkola nr 33, Przedszkola nr 35, Przedszkola Sacre Coeur, oraz uczniowie klas młodszych naszej szkoły recytowali wiersze Brzechwy. Ponieważ poezja tego autora to typowe wiersze dla dzieci ,więc maluchy miały spore pole do popisu . Tematycznie poprzebierane lub z rekwizytami puszczały wodze swoim aktorskim fantazjom . W przerwie wystąpił zespół taneczny dziewcząt z klasy 6b naszej szkoły pod opieką pani Teresy Lamot. Całość prowadziły uczennice również klasy 6b-Gabriela Pałach i Julia Paliga. Konkurs zakończył się wręczeniem laureatom nagród książkowych przez jury – dyr. Włodzimierz Pajor, pani Małgorzata Biel. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słodycze.


Tegoroczni laureaci :
Przedszkole nr 33 – Ewa Kozioł
Przedszkole nr 35 – Hanna Foltak
Przedszkole Sacre Coeur – Antonina Szymańska
Zespół Szkół Sportowych
Szymon Bryniarski – 1c
Eliza Hochołowska – 2c
Weronika Suwała – 3a

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­