DSCN9140Dnia 29 kwietnia br. Szymon Bryniarski - uczeń pierwszej klasy SP – został laureatem Eliminacji Rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego, których organizatorem był Pałac Młodzieży w Tarnowie. W sumie jury wysłuchało 25 wystąpień uczniów szkół podstawowych z miasta, gminy oraz powiatu tarnowskiego. Szymon recytował wiersz J. Brzechwy „Żuraw i czapla” oraz prozę G. Kasdepke „Spóźnianie się”. Teraz nasz młody recytator – szlifujący swój talent  pod czujnym okiem wychowawczyni Anny Wójcik - weźmie udział w przesłuchaniach finałowych, które odbędą się w Nowym Sączu.

W konkursie wzięła również udział uczennica klasy IV SP – Julia Rybak, która przepięknie recytowała wiersz Tuwima pt. „Zosia Samosia” oraz prozę „Rodzinne przygody Mikołajka. Wróżka Zębuszka” (R.Gościnny).

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­