KoszTarnów, 21 marca 2016 r. Gościnna dla reprezentantów naszej SP 20 w mini koszykówce okazała sie sala sportowa Mościckiego Domu Sportu. Pierwsze miejsce chłopców w rejonowych IMS to przepustka  do Finału Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Gorlicach. Pokonali oni  SP2 Zawada 25 - 6 oraz SP Gręboszów 36 - 6. Skład reprezentacji SP20: Piotr Bator, Szymon Dara, Wiktor Duda, Michał Kaczor, Dominik Kargól, Miłosz Kijowski, Marcin Kumorek, Dominik Machala, Kacper Maniawski, Oskar Niewiadomski, Michał Szwiec, Krystian Witusik, Marek Szewczyk. Trenerem zespołu był mgr Ryszard Żmuda. GRATULUJEMY

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­