SAM 2452„To zabawa na sto dwa, kulinarna gra” - pod takim hasłem 16 lutego zaprosiliśmy dzieci 6-7-letnie na zajęcia w ramach Otwartego Dnia Szkoły. Po ciekawych pokazach tanecznych klasy III i VI i piosence "A ja mam psa" (klasy IIIA) nasi Goście brali udział w konkursach związanych z owocowo- warzywnymi „sprawami”. Były więc zgadywanki - co to za owoc lub warzywo (z zamkniętymi oczami), puzzle owocowe, wygibajtus owocowy i zagadki warzywne. Potem przyszedł czas na element kucharski - piękne, białe czapki, które dzieci ozdabiały samodzielnie rysunkami.

Wreszcie pyszny, zdrowy deserek przygotowany oczywiście samodzielnie .Były to talarki kukurydziane posmarowane owocowym dżemem. Następnie dzieciaki odwiedzały różne miejsca naszej szkoły : bibliotekę z „owocową bajeczką”, tor przeszkód w sali zabaw, a na koniec komputerową ciasteczkową grę w sali z laptopami. Z pewnością czas upłynął dzieciom ciekawie i pożytecznie, gdy w tym czasie rodzice spotkali się z dyrektorem szkoły by uzyskać ważne dla nich informacje.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­