SAM 2452„To zabawa na sto dwa, kulinarna gra” - pod takim hasłem 16 lutego zaprosiliśmy dzieci 6-7-letnie na zajęcia w ramach Otwartego Dnia Szkoły. Po ciekawych pokazach tanecznych klasy III i VI i piosence "A ja mam psa" (klasy IIIA) nasi Goście brali udział w konkursach związanych z owocowo- warzywnymi „sprawami”. Były więc zgadywanki - co to za owoc lub warzywo (z zamkniętymi oczami), puzzle owocowe, wygibajtus owocowy i zagadki warzywne. Potem przyszedł czas na element kucharski - piękne, białe czapki, które dzieci ozdabiały samodzielnie rysunkami.

Wreszcie pyszny, zdrowy deserek przygotowany oczywiście samodzielnie .Były to talarki kukurydziane posmarowane owocowym dżemem. Następnie dzieciaki odwiedzały różne miejsca naszej szkoły : bibliotekę z „owocową bajeczką”, tor przeszkód w sali zabaw, a na koniec komputerową ciasteczkową grę w sali z laptopami. Z pewnością czas upłynął dzieciom ciekawie i pożytecznie, gdy w tym czasie rodzice spotkali się z dyrektorem szkoły by uzyskać ważne dla nich informacje.

Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty S...
Dzień Otwarty Szkoły Dzień Otwarty Szkoły

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­