06-balowali-najmlodsiTuż po feriach zimowych, w poniedziałek 1.02.2016 uczniowie klasy Ia, Ib, I,c, IIa, IIc i IId wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w balu karnawałowym. Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową przyozdobioną w  różnokolorowe girlandy, serpentyny i balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę DJ. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animator urozmaicał zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Balowali najmło...
Balowali najmłodsi Balowali najmłodsi
Balowali najmło...
Balowali najmłodsi Balowali najmłodsi
Balowali najmło...
Balowali najmłodsi Balowali najmłodsi
Balowali najmło...
Balowali najmłodsi Balowali najmłodsi
Balowali najmło...
Balowali najmłodsi Balowali najmłodsi
Balowali najmło...
Balowali najmłodsi Balowali najmłodsi
Balowali najmło...
Balowali najmłodsi Balowali najmłodsi
01-balowali-naj...
01-balowali-najmlodsi 01-balowali-najmlodsi
1-balowali
1-balowali 1-balowali
02-balowali-naj...
02-balowali-najmlodsi 02-balowali-najmlodsi
2-balowali
2-balowali 2-balowali
03-balowali-naj...
03-balowali-najmlodsi 03-balowali-najmlodsi
3-balowali
3-balowali 3-balowali
04-balowali-naj...
04-balowali-najmlodsi 04-balowali-najmlodsi
4-balowali
4-balowali 4-balowali
05-balowali-naj...
05-balowali-najmlodsi 05-balowali-najmlodsi
5-balowali
5-balowali 5-balowali
06-balowali-naj...
06-balowali-najmlodsi 06-balowali-najmlodsi
07-balowali-naj...
07-balowali-najmlodsi 07-balowali-najmlodsi
 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­