BBBielsko – Biała, 30 – 31 stycznia 2016 r. Szóste miejsce młodych piłkarzy klasy drugiej GOSSM naszego gimnazjum, zawodników KS ZKS UNIA Tarnów to ich wynik w Finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski U – 14 w Futsalu. Drogę do finału otworzyli sobie wygrywając Turniej Eliminacyjny w Wieliczce pokonując SHLF Chrzanów 7 : 0 i remisując z gospodarzami turnieju MFK Solne Miasteczko Wieliczka 2 : 2. W Finale Krajowym, w rozgrywkach grupowych ,pokonali KP Calisia 14 Kalisz 3 : 1 ( 0 : 1 ) oraz ulegli gospodarzom drużynie Rekordu Bielsko – Biała 6 : 3 ( 1 : 1 ).

W fazie pucharowej w meczu o strefę medalową ulegli, późniejszemu złotemu medaliście imprezy, zespołowi GKS Wikielec 1 : 4 ( 1 : 3). W meczach o miejsce 5 - 8 pokonali po dogrywce SHL Chrzanów 2 : 1 ( 1 : 1), ( 1 : 1 ) oraz ulegli ponownie gospodarzom drużynie Rekordu Bielsko – Biała 7 : 0. Zespół UNII Tarnów reprezentowali: Sebastian Wantuch (5 bramek), Maciej Sumara ( 1 bramka), Piotr Kron ( 1 bramka), Kamil Żurek ( 1 bramka), Patryk Jaśkiewicz ( 1 bramka ), Michał Derlaga, Adam Jasiak, Jakub Klich, Grzegorz Król, Michał Kawula, Konrad Mrózek, Sylwester Szczepanik Piotr Witek, , Igor Wójcik. Trenerem drużyny był Marek Kowalik. GRATULUJEMY

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­