TGIM pł 2016rTarnów, 15 stycznia 2016 r. Na basenie Mościckiego Domu Sportu odbyły się mistrzostwa Tarnowa, Tarnowska Gimnazjada TM SZS w pływaniu indywidualnym i drużynowym. Nasi reprezentanci – uczniowie GIM 9 zdobyli łącznie 10 medali w tym: złoty medal sztafety chłopców i srebrny sztafety dziewcząt, indywidualnie złoty medal zdobyli Aleksandra Rabiasz i Dawid Jurkiewicz – 50 m st. dowolnym, Dominika Kuk – 50 m st. grzbietowym, Julia Kacer – 50 m st. motylkowym na tym dystansie srebrny medal zdobyła Dominika Pancerz, brązowe medale zdobyli Filip Kalita – 50 m st. grzbietowym, Mateusz Reczek – 50 m st. dowolnym, Oskar Parys – 50 m st. motylkowym

na tym dystansie Patryk Iwaniec zajął czwarte miejsce. Wszyscy oni uzyskali awans do Finału Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży SZS. Na basenie dominowali zawodnicy UKS " Sokół Mościce ". Opiekunem reprezentacji GIM 9 była trener Anna Jasiak.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­