TIMS pł 2016 rTarnów, 15 stycznia 2016 r. Basen Mościckiego Domu Sportu gościł uczestników Mistrzostw Tarnowa, Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej TMSZS w pływaniu indywidualnym i sztafetowym. Uczniowie naszej szkoły SP 20 zdobyli łącznie 10 medali. Złote medale zdobyły sztafety dziewcząt i chłopców, indywidualnie: Natasza Tarsia i Igor Szczerba – 50 m st. grzbietowym, Paulina Kostecka i Filip Litwora 50 m st. dowolnym, na tym dystansie 4 miejsce zajęła Gabriela Ziemian, Oliwier Jadach - 50 m st. motylkowym, srebrny medal Hanna Olszak i brązowy medal Przemysław Kozioł - 50 m st. klasycznym, na tym samym dystansie Przemysław Gacoń zajął 4 miejsce.

Wszyscy oni uzyskali awans do Małopolskiego Finału IMS SZS. O sukcesie zadecydowali uczniowie - zawodnicy UKS „ Sokół – Mościce ”. Opiekunem reprezentacji SP 20 był trener Ryszard Mróz.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­