DSC0178513 czerwca 2015 roku w popołudniową gorącą Sobotę odbył się na obiektach szkolnych tradycyjny Piknik |Rodzinny. Licznie przybyli uczniowie i rodzice oraz przyjaciele i sympatycy Szkoły mieli okazję do wspólnej zabawy w atmosferze zbliżających się wakacji. Dzieci i młodzież wraz z nauczycielami przygotowali dla gości mnóstwo atrakcji. Były występy wokalne i taneczne, stoiska tematyczne prezentujące różnorodne zainteresowania, kramy z książkami, zabawkami, loterią fantową. Młode damy korzystały z usług stylistów od fryzur i artystycznych makijaży. Na boisku rozgrywano zawody w różnorodnych konkurencjach zręcznościowych. Umiejętności prezentowali adepci wschodnich sztuk walki z klubu Oyama Karate. Nie mogło zabraknąć – cieszących się zawsze wielkim zainteresowaniem – żużlowców. Aplauzem nagrodzono występ szkolnych czirliderek. Liczni chętni przyłączyli się do tańczonej w stylu fitness Zumby. Spragnieni wielkiego sportu mogli obejrzeć emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami nauczycieli oraz uczniów (wygrali nauczyciele 3:0). Głodni posilali się kiełbaskami z grilla, doskonale upieczonymi przez rodziców i uczniów plackami, gasili pragnienie sokami i jogurtami.

Piknik był okazją do spotkania szeroko rozumianego środowiska „Dwudziestki”, która od ponad półwiecza jest ważnym miejscem na mapie Mościc. Ze swoimi pociechami przyszli niegdysiejsi absolwenci. Zauważają dokonujące się w Szkole zmiany, ale odnajdują tutaj zapewne nie tylko wspomnienia młodości. Także dobrych, życzliwych i oddanych dzieciakom ludzi: nauczycieli i pracowników. Pod tym względem przy Zbylitowskiej 7 czas się zatrzymał. Do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć z Pikniku znajduje się w komputerze biblioteki szkolnej oraz pracowni informatycznej.

 

Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny
Piknik Szkolny
Piknik Szkolny Piknik Szkolny

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­