DSC0178513 czerwca 2015 roku w popołudniową gorącą Sobotę odbył się na obiektach szkolnych tradycyjny Piknik |Rodzinny. Licznie przybyli uczniowie i rodzice oraz przyjaciele i sympatycy Szkoły mieli okazję do wspólnej zabawy w atmosferze zbliżających się wakacji. Dzieci i młodzież wraz z nauczycielami przygotowali dla gości mnóstwo atrakcji. Były występy wokalne i taneczne, stoiska tematyczne prezentujące różnorodne zainteresowania, kramy z książkami, zabawkami, loterią fantową. Młode damy korzystały z usług stylistów od fryzur i artystycznych makijaży. Na boisku rozgrywano zawody w różnorodnych konkurencjach zręcznościowych. Umiejętności prezentowali adepci wschodnich sztuk walki z klubu Oyama Karate. Nie mogło zabraknąć – cieszących się zawsze wielkim zainteresowaniem – żużlowców. Aplauzem nagrodzono występ szkolnych czirliderek. Liczni chętni przyłączyli się do tańczonej w stylu fitness Zumby. Spragnieni wielkiego sportu mogli obejrzeć emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami nauczycieli oraz uczniów (wygrali nauczyciele 3:0). Głodni posilali się kiełbaskami z grilla, doskonale upieczonymi przez rodziców i uczniów plackami, gasili pragnienie sokami i jogurtami.

Piknik był okazją do spotkania szeroko rozumianego środowiska „Dwudziestki”, która od ponad półwiecza jest ważnym miejscem na mapie Mościc. Ze swoimi pociechami przyszli niegdysiejsi absolwenci. Zauważają dokonujące się w Szkole zmiany, ale odnajdują tutaj zapewne nie tylko wspomnienia młodości. Także dobrych, życzliwych i oddanych dzieciakom ludzi: nauczycieli i pracowników. Pod tym względem przy Zbylitowskiej 7 czas się zatrzymał. Do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć z Pikniku znajduje się w komputerze biblioteki szkolnej oraz pracowni informatycznej.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­