MTP 2015Tarnów, 13 czerwca 2015 r. Na boisku ze sztuczną trawą Zespołu Szkół Sportowych, w tropikalnej temperaturze,  rozegrano kolejny piłkarski Międzynarodowy Turniej Przyjaźni - młodzików rocznik 2002 o Puchar Prezesa MZPN. W turnieju wystąpiły następujące zespoły : Vesprem ( Węgry), reprezentacja Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie (  uczniowie oddziału piłkarskiego 6c  – zawodnicy ZKS UNIA Tarnów  ), reprezentacja Małopolskiego Związku Piłki Nożnej , Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Sportowego  Młodzieży w Krakowie oraz Dąbrovia Dabrowa Tarnowska.

Po rozegraniu rozgrywek grupowych i półfinałów w meczu o pierwsze miejsce WOSSM pokonał reprezentację MZPN 1 : 0, w meczu o 3 miejsce ZSS pokonał TOZPN dopiero rzutami karnymi , w meczu o piąte miejsce Vesprem  pokonał Dąbrovię Dabrowa Tarnowska.  Nagrody najlepszym zespołom i zawodnikom wręczali :  wiceprezes MZPN p. Tadeusz Kędzior oraz Dyrektor ZSS p. Andrzej Kot.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­