mini pn2012Tarnów, 20 maja 2015 r. Zakończyły się Mistrzostwa Tarnowa szkół gimnazjalnych, Tarnowska Gimnazjada Młodzieży TM SZS w piłce nożnej.  Nasi reprezentanci, na co dzień zawodnicy ZKS UNIA Tarnów, podopieczni trenera Grzegorza Tyla ,  pokonali w rozgrywkach grupowych   GIM 2 ,  GIM 4 , GIM 6. W rundzie finałowej pokonali GIM 10  -  12 : 0, oraz w decydującym o tytule meczu przegrali po dogrywce z GIM 11  -  0 : 1 zajmując ostatecznie drugie miejsce. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­