001Tarnów, 19 maja 2015 r.  Drugie miejsce i srebrne medale dla uczniów klasy sportowej piłkarskiej  6c naszej szkoły. W finale Mistrzostw Tarnowa w mini piłce nożnej, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej po wygraniu grupy eliminacyjnym i pokonaniu zwycięzców mistrzostw SP 9  3 : 1 zabrakło koncentracji i szczęścia w meczu z SP 1. Porażka 0 : 1 zepchnęła naszych reprezentantów na drugie miejsce. Trenerem uczniów, na co dzień zawodników ZKS UNIA Tarnów,  był Paweł Węgrzyn. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­