04-na-tropieW dniach 7 i 8 maja 2015 w Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie odbyły się konkurs taneczny i konkurs plastyczny w ramach imprezy " 18tka Na Tropie Talentów". W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Wyróżnienie w kategorii tanecznej otrzymały uczennice klasy Vb tańczące układ "Pingwiny". W kategorii plastycznej "Świat malowany kolorami wiosny" wyróżniona została praca uczennicy klasy IV b Joanna Zając. Naszych reprezentantów do konkursu przygotowywały panie: Teresa Lamot, Małgorzata Sandecka- Staniec oraz Izabela Florek

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­