fot d zarod-1729.04.2015 uczennice naszej szkoły wzięły udział w III Festiwal u Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez ZSO nr 6 w Tarnowie.
Nasza szkołę reprezentowały; zespół wokalny w składzie:Gabrysia Bibro( kl.Vb), Nina Bysiek(kl.VB), Julia Paliga( kl. Vb), Sylwia Stoszko( kl. Vb), Nina Kwapień( kl. VIb). Dziewczęta wyśpiewały II miejsce węgierską piosenką z repertuaru zespołu NOX pt " Szeretem" - Natalia Szwajnos- (kl. IB gimn.). Natalia zdobyła III miejsce wykonując piosenkę M. Trainor -" Desr Futur Husband". Uczennice przygotowała pani Izabela Florek.

Serdecznie gratulujemy!!!

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­