02-owoce-w-szkoleW naszej szkole w klasach I-III SP realizowany jest program profilaktyczny: "Nie pal przy mnie proszę" i "Owoce w szkole". Uczniowie klasy II b wraz z wychowawczynią M.Strejczek przygotowała przedstawienie pt. "Bajka higieniczna o krasnoludkach i Śnieżce". Inscenizacja za pomocą postaci Krasnoludków o śmiesznych imionach np. Baryłka, Cukierek, Chorutek, Dymek, Kocmołuszek pokazała błędy, które popełniają ludzie i w ten sposób nie dbają o swoje zdrowie. Na koniec bajki klasa Id pod kierunkiem wych. M.Kamykowskiej  przygotowała humorystyczne wierszyki o owocach i warzywach ,aby przypomniec dzieciom jak ważne jest spożywanie ich na surowo. Dzieci z kl. IIb przygotowały też plakaty,które przestrzegają przed paleniem papierosów.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­