GIM pł 2015Tarnów, 13 marca 2015 r.  5 miejsce sztafety dziewcząt i  10  miejsce chłopców to wyniki naszych reprezentantów w Finale Wojewódzkim   Małopolskiej Gimnazjady   Młodzieży w pływaniu. Na krytej pływalni  PWSZS w Tarnowie startowała rekordowa ilość gimnazjalistów około 400, w tym po 22 sztafety dziewcząt i chłopców.  Najlepsze wyniki indywidualnie to 4 miejsce Aleksandry Rabiasz na dystansie 50 m st. dowolnym,   7 miejsca Dominiki Kuk na dystansie 50 m st. grzbietowym i Wiktora Rucińskiego na dystansie 50 m st. motylkowym. Uczniowie oddziałów pływackich są zawodnikami UKS „ Sokół – Mościce ”.

Opiekunem reprezentacji naszego gimnazjum była mgr Anna Jasiak. Gratulujemy    

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­