PIEKARY II 2015Piekary koło Krakowa, 15 – 21 luty 2015 r. Uczniowie oddziału piłkarskiego GOSSM w Tarnowie uczniowie klasy IC naszego gimnazjum przebywali na szkoleniowym obozie sportowym. Pod opieka trenerów Marka Kowalika i Antoniego Kotwy trenowało 24 zawodników, urozmaiceniem treningów  były zajęcia z trenerką fitness  p. Beata Burligą z WOSSM Kraków.  Centrum Edukacyjne  „ Radosna Nowina  2000 ”  zaoferowało  dobre warunki noclegowe i obiekty sportowe. Boisko trawiaste, hala sportowa, basen pływacki, boisko Tęczy Piekary, boisko ze sztuczna trawą w Skotnikach – na tych obiektach podnosili swoje umiejętności młodzi piłkarze.

Znalazł się również czas na dopingowanie piłkarzy Wisły Kraków w meczu ligowym z Pogonią Szczecin w Krakowie.  Organizatorem obozu był GOSSM Tarnów.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­