P123005223 – 24 stycznia odbył się II Zuchowy Biwak „Pożegnanie z kolędą" w Szkole Podstawowej nr 14. Z naszej szkoły uczestnikami były gromady zuchowe pod opieką instruktorów: Iwony Wojnarowicz, Marii Strejczek i Lucyny Szepielak-Wiatr. Na rozpoczęcie „Dzielne Skrzaty" z klasy IIa zaprezentowały przygotowane przedstawienie jasełkowe pt. „Ach! Co za noc." Po apelu i zapoznaniu z komendą biwaku odbyły się w szóstkach warsztaty plastyczne, malowanie na płótnie, tematycznie związane z przesłaniem spotkania. Po kolacji odbył się pokaz brazylijskiej sztuki walki capoeira z elementami tańca i akrobatyki, a po nim nauka kilku figur pod okiem instruktorów.

Na zakończenie wieczoru zuchy wzięły udział w balu piżamowym i bitwie na papierowe kulki. W drugim dniu odbył się zespołowy przegląd kolęd i pastorałek. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe śpiewniczki i w szóstkach rozwiązywali przydzielone zadania do wykonania. Pełni wrażeń pożegnaliśmy nowo poznanych przyjaciół i wyjechaliśmy z nadzieją powrotu w przyszłym roku.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­