grandmaster chess setl600Tarnów, 9 grudnia 2013 r.  Zakończyły się Mistrzostwa Tarnowa w szachach indywidualnych dziewcząt i chłopców.  Zawody rozegrano pod auspicjami Wydziału Sportu Urzędu Miasta Tarnowa w ramach Tarnowskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego. W kategorii młodzieży gimnazjalnej nasza szkoła zanotowała duży sukces. Pierwsze miejsce zdobyła Małgorzata Bator, miejsce trzecie wywalczył  Miłosz Bator, tuż poza podium – na pozycji czwartej  uplasował się  Piotr Krasiński. Gratulujemy młodym szachistom, którzy zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich.