Włoski dzień XII 2014Tarnów, 19 grudnia 2014 r., Grupa uczniów z klasy 6b pracująca w Szkolnym Klubie Europejskim, tuż przed zimową przerwą świąteczną, zorganizowała stoisko włoskie. Włochy do końca minionego roku obejmowały półroczną prezydencję w Unii Europejskiej. Szóstoklasiści na zajęciach dodatkowych poznawali kulturę i geografię słonecznej Italii, wykonali barwne napisy na tablicę włoskich rozmaitości, gromadzili broszury, korzystali z zasobów Internetu. Klubowicze częstowali pizzą, mozzarellą, pomidorami koktajlowymi z bazylią, koreczkami z oliwek i sera, a także pachnącym ciastem torta di mele.

Muzyczną oprawę projektu stanowiły nagrania starych szlagierów w wykonaniu Al Bano i Rominy Power. Opiekunem projektu była Katarzyna Kobylarz.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­