10-wigilia18 grudnia 2014 roku odbyło się w naszej Szkole tradycyjne spotkanie wigilijne. Do przystrojonej w scenograficzne atrybuty Betlejemskiej Szopy sali teatralnej licznie przybyli nauczyciele, pracownicy, emeryci, zaproszeni goście. Na część artystyczną wieczoru złożyły się pięknie opracowane i wykonane przez uczniów klas młodszych oraz nauczycieli kolędy polskie.

To właśnie muzyka kolędowa wprowadziła zebranych w nastrój tego szczególnego dnia. Dobrze znane pieśni sprawiały radość, wzruszały, zachęcały do wspólnego kolędowania. Tę część uroczystości zakończyło przekazanie przez harcerzy na ręce Dyrektora Zespołu Betlejemskiego Światła Pokoju. W drugiej części wieczoru wszyscy obecni zasiedli do wieczerzy wigilijnej przygotowanej przez niezawodne panie ze stołówki szkolnej. Degustację potraw poprzedziła modlitwa oraz życzenia składane podczas łamania się opłatkiem.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­