L01lZGlhL0xpYnJhcnkvZ2FsYmlnL2dhbGJpZ18yMDE0MTIwMi05NWxhdC0wMjkuanBn1Warszawa, 15 grudnia 2014 r. Teatr Wielki w Warszawie gościł uczestników Gali Jubileuszowej 95 – lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Jubileusz był świętem tych wszystkich, którym bliskie jest sportowe współzawodnictwo i idee ruchu olimpijskiego. Świętem blisko 3000 zawodników, szkoleniowców, lekarzy, psychologów, fizjoterapeutów, działaczy sercem oddanych sportowi  i całej rodziny olimpijskiej. W spotkaniu olimpijskich pokoleń uczestniczyli medaliści i uczestnicy Igrzysk Olimpijskich Letnich i Zimowych. Nasz Zespół Szkół Sportowy im. Polskich Olimpijczyków reprezentował wicedyrektor Włodzimierz Pajor.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­