TGIM PN H 2014Tarnów, 31 października 2014 r. Hala „ Jaskółka ” TOSiR gościła finalistów Tarnowskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej TM SZS w halowej piłce nożnej chłopców. Nasi reprezentanci wygrali w rozgrywkach grupowych z Gim 2 3 : 0,  Gim 1 1 : 0, Gim 7 3 : 1, Gim. Dwujęzycznym 2 : 1. W meczach finałowych pokonali Gim 4 1 : 0 i przegrali z GIM11 1 : 0 zajmując w Mistrzostwach Tarnowa II miejsce. Reprezentację naszego gimnazjum tworzyli: Baran Piotr, Gniady Jakub, Jacher Łukasz, Jakubczak Kamil, Jop Szymon, Kiełbasa Paweł, Kiełabasa Artur, Latawski Bartłmiej, Nosek Michał, Pazgan Patryk. Opiekunem drużyny był mgr Grzegorz Tyl. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­