Bieg Lelewitów 2014Tarnów, 12 października 2014 r. Po raz XXIII odbył się Tarnowski Bieg Leliwitów, którego tradycja sięga 1992 roku. Od roku 2011 bieg poświęcony jest pamięci Hetmana Jana Tarnowskiego. Rywalizacja odbywa się ulicami Tarnowskiej Starówki na dystansach 10 km, 2,5 km oraz 1 km w przypadku dzieci i młodzieży. Tegoroczny bieg ukończyło 160 dzieci. Szkołę Podstawową Nr 20 reprezentowali: Emilia Michoń, Oliwia Michoń oraz Igor Dubas, którzy w swoich kategoriach wiekowych zajęli odpowiednio I, III i IX miejsce. Młodym lekkoatletom gratulujemy! Jesteśmy z nich dumni!

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­