Vesprem X 2014Veszprem, 23-25 października 2014 r. " Na tarczy ” wrócili piłkarze klasy I C GOSSM naszego gimnazjum z Międzynarodowego Turnieju Futsalu w Veszprem. Podopieczni trenera Marka Kowalika w pierwszym dniu turnieju  zremisowali z gospodarzami  drużyną Veszprem ( Węgry )  2 : 2,  ulegli drużynie z Papy ( Węgry ) 4 : 1, ulegli drużynie z Sepsiszentgyorgy ( Rumunia ) 4 : 6. W drugim dniu turnieju pokonali reprezentantów Passau ( Niemcy ) 4 : 1 i przegrali ze zwycięzcą  turnieju  Nitrą ( Słowacja ) 1 : 5.  W końcowej klasyfikacji turnieju zajęli piąte miejsce. Na osłodę Kamilowi Żurkowi przypadł tytuł „ króla strzelców” turnieju.

Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został Maciej Sumara. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte na tym turnieju zaowocuje w następnych zawodach.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­