Kangur III 201420 marca 2014r. uczniowie z klas 2a, 2b, 3a i 3b wzięli udział w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Atrakcyjne zadania konkursowe popularyzują wiedzę matematyczną, mobilizują do rozwijania zainteresowań, umożliwiają sprawdzenie umiejętności. W Polsce głównym organizatorem Konkursu jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy  i Nauk Matematycznych, które przeprowadza Konkurs pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W tej edycji konkursu uczeń naszej Szkoły – Bartosz Opioła z klasy 2b zdobył tytuł LAUREATA.

Pamiątkowy dyplom oraz nagrodę odebrał podczas uroczystego podsumowania Konkursu w dniu 18 czerwca 2014r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki. Oprócz tego czworo uczniów otrzymało WYRÓŻNIENIA. Są to: Jakub Kochanek i Jakub Ryniak z klasy 2a oraz Maja Buryło i Wiktor Broda z klasy 2b.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­