PN Pogot VI 2012Tarnów, lipiec 2014 r. Uzupełniające testy sprawnościowe dla kandydatów do klasy pierwszej gimnazjalnej piłkarskiej Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży oddział w Tarnowie odbędą się 23, 30 lipca ( środa ) 2014 roku o godzinie 18.00 na boisku Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie. Zapraszamy kandydatów wraz z Rodzicami. Prosimy opotwierdzanie udziału w teście u trenera klasy Tomasza Kijiowskiego tel. 663883112.  Powstająca klasa Gimnazjum nr 9 ZSS w Tarnowie jest szansą dla aktualnych zawodników na doskonalenie swoich umiejętności  piłkarskich bez konieczności zmian barw klubowych.

Opieka  MZPN gwarantuje odpowiednią bazę i poziom szkolenia. Szczegółowe informacje na stronie szkoły, u trenera T.Kijowskiego ( telefon jak wyżej ). 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­