ITTS SOSW 2014Tarnów, 8 maja 2014 r. W Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Tarnowie uczniowie naszej Szkoły Patryk Potoczek, Michał Szwiec, Wiktor Ruciński uczestniczyli w Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego zorganizowanym w ramach Tygodnia Godności Osób z Niepełnosprawnością. W Turnieju brali udział uczniowie z Zespołu Szkół dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w Tarnowie, Specjalnego  Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze, Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie, Warsztatatów Terapii Zajęciowej z ul. Ostrogskich w Tarnowie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowie oraz Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­