cccup-20131Tarnów, maj 2014 r  Po wygraniu dwóch rund eliminacyjnych piłkarze naszego gimnazjum oczekują na Finał Wojewódzki  Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup 2014. W pierwszej rundzie pokonali Zespół Gimnazjów z Lisiej Góry 10 : 0, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Woli Rzędzińskiej 4 : 1 i Gimnazjum nr 4 w Tarnowie 4 : 0. W drugiej rundzie rozgrywek lokalnych pokonali Zespół Szkół w Mędrzechowie 8 : 0, Publiczne Gimnazjum nr2 w Dąbrowie Tarnowskiej 4 : 0 i Zespół Szkół w Radłowie 5 : 1. W finale wojewódzkim  31 maja 2014 r. spotka się najlepszych 16 małopolskich drużyn. Stawka będzie awans do Finału Krajowego Turnieju który w tym roku odbędzie się w Gdyni. Życzymy sukcesów.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­