ZSS PNOd 1 września 2014 roku w Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie rozpocznie swoje funkcjonowanie Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w piłce nożnej. Podstawą funkcjonowania Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego Młodzieży ( GOSSM) będzie podpisane porozumienie pomiędzy Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej w Krakowie oraz Zespołem Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie. Planowane jest podpisanie porozumienia w dniu 19.05.2014 r. Ośrodek działający w Tarnowie będzie oddziałem Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Krakowie

, oś. Szkolne 18. Od września utworzona zostanie klasa I w gimnazjum, do której uczęszczać będzie najbardziej usportowiona młodzież uprawiająca piłkę nożną z terenu byłego województwa tarnowskiego oraz części nowosądeckiego. Zespół Szkół Sportowych oferuje ciekawą ofertę edukacyjną dotyczącą nauczania w szkole, natomiast Małopolski Związek Piłki Nożnej  poprzez Gimnazjalny Ośrodek szeroki wachlarz sportowy i socjalny, w tym:  14 h tygodniowo zajęć sportowych, w tym treningi, basen, siłownia, sauna,  możliwość zamieszkania w bursie szkolnej, dofinansowanie do posiłków w szkole ( II śniadanie + obiad) oraz w bursie, dofinansowanie do dojazdów do szkoły,  sprzęt sportowy, obozy sportowe letni i zimowy. Dokładną informacji udziela Dyrekcja Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie, Tel. Nr 14 633 15 17

W najbliższych dniach na stronie szkoły będzie można zapoznać się ze szczegółową koncepcją funkcjonowania Ośrodka

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­