MKOB7 maja 2014 r. w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 w Tarnowie odbył się VIII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Europie. Celem tego konkursu było zachęcenie uczniów do zainteresowania się problematyką europejską, przybliżenie wiedzy o krajach unijnych, kształtowanie poszanowania dla dziedzictwa kulturowego Europy. Naszą szkołę reprezentowali: Filip Kubala z kl. 5b, MichałOpioła i Mikołaj Sztorc z 5c.

Filip wystąpił w roli europosła, który zaprezentował korzyści, jakie Polska uzyskała po przystąpieniu do Unii Europejskiej. Właściwa postawa mówcy, doskonała dykcja, ciekawa, dynamiczna forma przekazu ucznia sprawiły, że w tej konkurencji zajął I miejsce. Michał i Mikołaj brali udział w konkursie wiedzy „Europa bez granic”, odpowiadając bez trudu na pytania dotyczące UE, Europy, jej geografii, zabytków, sławnych postaci, kuchni. Ocenie jury podlegał również barwny latawiec udekorowany elementami graficznymi o tematyce europejskiej i polskiej.

Po zsumowaniu punktów za poszczególne konkurencje, Szkoła Podstawowa nr 20 uplasowała się na III miejscu.

Cała nasza drużyna otrzymała dyplom, nagrody książkowe i drobne upominki od organizatorów i sponsorów turnieju. Impreza, która odbyła się pod patronatem m.in. Komisji Europejskiej i Gazety Krakowskiej, połączona była z obchodami 10 rocznicy obecności Polski w UE. Opiekunem uczniów była Katarzyna Kobylarz. 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­