Dzien-Przyjazni-Polsko-WegierskiejW dniach 20- 23 marca 2014 dwudziestoosobowa reprezentacja naszej szkoły odwiedziła partnerskie miasto Tarnowa na Węgrzech- Veszprem. Uczennice klasy 4a, 4b i 6b pod opieką pań: I. Florek, M. Mróz i D. Lewickiej pojechali na zaproszenie burmistrza Veszprem, aby wziąć udział w uroczystych obchodach Dnia Przyjaźni Polsko- Węgierskiej.

Podczas pobytu nasza reprezentacja zwiedziła Veszprem i Eger, odwiedziła przepiękny Ogród Zoologiczny w Veszprem,Oceanarium w Budapeszcie, wzięła udział w konkursie wiedzy historycznej połączonym z doskonalą zabawą w podchody i Uroczystym Międzynarodowym Koncercie. Wystąp naszych uczennic był przyjęty owacjami na stojąco! Do koncertu przygotowały nasze grupy artystyczne panie : Teresa Lamot, Małgorzata Sandecka- Staniec, Izabela Florek.

Pobyt grup artystycznych był elementem stałej wymiany pomiędzy ZSS, a naszą szkołą partnerską w Veszprem.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­