SAM 3215Przez okres 3 tygodni w naszej szkole odbywały się zajęcia przyrodnicze z cyklu „Dzień Małego Naukowca" , w których uczestniczyły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 33 i 35 w Tarnowie. Doświadczenia przyrodnicze zostały przeprowadzone z użyciem substancji powszechnie stosowanych w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki tym doświadczeniom dzieci pogłębiły wiadomości na temat zachodzących przemian fizycznych i chemicznych w otaczającym nas świecie oraz mogły zobaczyć jak wygląda praca naukowca.

Nad poprawnością wykonywanych doświadczeń czuwały nauczycielki wraz z uczennicami z koła zainteresowań przyrodniczych.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­