Tarnów, 3 kwietnia 2014 r. Ze złotymi medalami zakończyli sztafetowe biegi przełajowe Tarnowskiej Gimnazjady Młodzieży TMSZS  uczniowie Gimnazjum nr 9. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zwyciężajac uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego. Sztafeta dziewczęt : Małek Ewelina, Wereszczyńska Iga, Bator Małgorzata, Kućmierz Dominika, Furmańska Adrianna, Kuklińska Natalia, Zielińska Anna, Piwowarczyk Karolina, Mróz Agata, Kacer Julia, Oratowska Oliwia. Sztafta chłopców:  Latawski Radosław, Zima Benjamin, Gogola Kamil, Szwed Adrian, Hebda Artur, Gniady Karol, Ruciński Wiktor, Rajczyk Maciej, Janus Wiktor, Kasprzykowski Kamil.

Złotym medalistom Gratulujemy.

Życzymy powodzenia w Finale Wojewódzkim.

Opiekunami naszej reprezentacji byli: Małgorzata Sandecka - Staniec, Jarosław Wałaszek

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­